Osasuna hafife almıyor

Osasuna hafife almıyor
Trabzonspor'un rakibi Osasuna takımı, UEFA'nın verdiği cezaya temkinli yaklaştı.Abone ol

UEFA Kupası 1. turunda Trabzonspor'un rakibi olan İspanyol Osasuna takımı, UEFA'nın Trabzonspor ile ilgili verdiği seyircisiz oynama kararına temkinli yaklaştı. Osasunalı futbolcu Savo Miloseviç, İspanyol basınına yaptığı השתלת גבות וריסים לצמיתות בגאורגיההשתלת גבות וריסים לצמיתות בגאורג açıklamada, ''Gerek onlar gerekse bizim için farklı bir ortam olacak. Ama eğer seyircisiz oynayacağız diye avantajlıyız sanıyorsak yanılabiliriz. Sahada 11'e karşı 11 kişiyiz'' dedi.

Bu arada Osasuna'nın yardımcı antrenörlerinden olan ve 1990-91 yılında Avrupa Kupa Galipleri Kupası'nda Barcelona formasıyla Trabzonspor'a karşı oynayıp deplasmanda 1-0 kaybeden Jon Andoni Goikoe-txea da, ''Trabzon'da çok güçlü bir atmosfer var. Taraftarlar takımlarına çok büyük destek veriyorlar. Ama bu bağırmadan öte birşey değil. Eskiden dış sahada oynanan maç çok şeyi değiştiriyordu şimdi öyle değil. Sahaya ilk çıkışta taraftar önemli olabilir ama daha sonra 11'e karşı 11 kalıyorsun. Her iki maçta da çok dikkatli olmak lazım'' değerlendirmesinde bulundu.

UEFA'nın Trabzonspor ile ilgili kararının değişmemesi halinde 14 Eylül'de oynanacak maçta her iki kulüpten sadece 75'er kişinin maçı stadın içinde olmasına izin verilecek.Kategori : SPOR