Galatasarayda Denizli mesaisi

Galatasarayda Denizli mesaisi
Galatasaray, Denizlispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.Abone ol

Galatasaray, Turkcell Süper Ligi'nde Denizlispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Sarı-kırmızılılar, teknik direktör Erik Gerets yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde çalıştı.

Basına kapalı gerçekleştirilen yakla טיפולי שיניים בגאורגיה şık 1,5 saatlik antrenmana koşu ve esneklik çalışmalarıyla başlayan futbolcular, ardından sahada tekniğe dayalı antrenman yaptı. Bu sırada kaleciler, antrenör Nezihi Ali Boloğlu yönetiminde ayrı çalıştı. Antrenman, dar alanda yapılan ve kalecilerin de katıldığı teknik çalışmayla tamamlandı.

Ümit Milli Takım kadrosunda yer alan ve dünkü İsrail maçında sağ alt baldırına darbe nedeniyle bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri'nde tedavi gören Mehmet Güven, antrenmana çıkarılmayarak dinlendirildi. Mehmet'in, akşam antrenmanına katılıp katılmayacağına sağlık ekibinin karar vereceği bildirildi. Bu arada, Orhan Ak'ın tedavisine de devam edildi.

Hastaneden bu sabah taburcu edilen Tolga Seyhan da ameliyatı sonrası ilk tedavisini Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki sağlık merkezinde yaptırdı ve evinde dinlenmeye çekildi. Sarı-kırmızılı ekipte Ferhat ve Oğuz ise bugün kondisyoner Cevat Güler nezaretinde salonda özel bir çalışma yaptı.Kategori : SPOR