Alcatel CeBIT fuarında

Alcatel CeBIT fuarında
Alcatel Teletaş, CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'nda organizasyon düzenledi.Abone ol

Alcatel Teletaş, CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı çerçevesinde bugün ''Alcatel Teknoloji Buluşması'' adlı, gün boyu süren özel bir organizasyon düzenledi. Alcatel Teletaş'dan yapılan açıklamaya göre, organizasyon kapsamında bir basın toplantısı שאיבת שומן לפני ואחרי טורקיה düzenleyen Alcatel Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Yenel, bir yıl içinde imza attıkları projeleri ve geliştirdikleri çözümleri anlattı.

Yenel, toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye'deki genişbant erişiminin yaygınlaşma hızının memnuniyet verici olduğunu, bu konuda, dünyada ve Türkiye'de genişbant teknolojisindeki lider konumuyla Alcatel olarak yer almaktan gurur duyduklarını belirtti. Basın toplantısının ardından Alcatel'in farklı alanlara ilişkin çözümlerini tanıttığı bir sunum dizisi başladı.

Alcatel Pazarlama Müdürü Thomas Thillou da, dünyada yaklaşık 123 milyon global genişbant erişim kullanıcısı bulunduğunu bildirdi. Kullanım bazlı ödemeye bağlı olan modellerin yerini sabit ücret, limitsiz bant genişliği, her yerde, her zaman erişim ve içeriğe bağlı modellere bıraktığına işaret eden Thillou, işletmelerin de tercihinin değiştiğini, işletim organizasyonlarını verimli kılmak için daha düşük maliyetli sistemleri tercih ettiklerini vurguladı.Kategori : EKONOMİ