Halit Ergenç peruk taktı

Halit Ergenç peruk taktı
"Aliye" dizisinin Sinan'ı Halit Ergenç'i yeni filminde peruk taktı, bıyık bıraktı.Abone ol

"Aliye" dizisinin Sinan'ı Halit Ergenç, "İlk Aşk" isimli sinema filminde bambaşka bir kimlikle seyircinin karşısına çıkacak. 90'lı yılların başında yaşanan bir aşk öyküsünün anlatıldığı filmde Ergenç, eşi ve metresi olan yağız bir Anadolu delikanlısını canlandırıyor. Oyuncu bu rol için, saçlarının yanlarını siyaha boyatıp, peruk takıp, bıyık bıraktı.

Genç מתיחת בטן גאורגיה kuşak oyunculardan Halit Ergenç, kasım ayında vizyona girecek olan "İlk Aşk" filminde başrol oynuyor. "Aliye" dizisinde canlandırdığı "kötü eş" Sinan karakteri ile milyonların hafızasına yer edinen Ergenç bu filmde de tıpkı dizide olduğu gibi eşi ve metresi olan bir genci canlandırıyor. Ancak bir farkla; Bu film için Ergenç'in saçlarının yanları siyaha boyatıldı.

Ayrıca peruk takan genç oyuncu, rol gereği bıyık bıraktı. 90'ların başında yaşanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmeni ise Nihat Durak. Yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı filmde, Çetin Tekindor, Vahide Gördüm, Tarık Pabuççuoğlu, Halit Ergenç, Dolunay Soysert, Şenay Gürler, Okan Yalabık, Ayşen Gruda, Erol Günaydın, Altan Gördüm, Erdal Tosun ve Ali Uyandıran rol alıyor. Filmin müzikleri ise Fahir Atakoğlu tarafından bestelendi.

Arifoğlu Ailesi'nde üç kuşak boyunca yaşanan aşkların bütün aileyi paramparça edişini anlatan filmde, gerçek aşklar ve hayat mücadeleleri yer alıyor. Şirin bir Ege kasabasında yaşanan aşkların öyküsü, seyirciyi uzun zamandır beklediği duygusal ve mizah dolu bir yolculuğa çıkaracağı belirtiliyor. Aşkın her halinin farklı kuşaklarda işlendiği "İlk Aşk"ın çekimleri, 11 Ağustos'ta İzmir'in Foça ilçesinde başladı. Mekan olarak kullanılan Foça ilçesinin sokakları, 90'lı yıllara uyarlanarak yeniden yapılandırıldı. Film, 17 Kasım'da vizyona girecek.Kategori : MAGAZİN